Savaşçı, sevdiği şeyi yarım bırakmaz. Savaşçı yaptığı şeyde Sevgiyi bulur. Savaşçı olmak Mükemmellik ile ilgili değildir, yada Zaferle veya İncitinemez olmakla. O incinmeye açık olmakla ilgilidir. Başlamak yada durmak yoktur, sadece ÇALIŞMAK vardır.

Sezon başında yaptığımız planlamada Genç Erkek ve Genç Kız liglerine katılmayı hedefliyorduk. Fakat her iki takımımızda yer alan sporcularımızın gerek girdikleri antrenmanlardaki görüntüleri, gerekse de antrenmanlara gerekli özeni göstermeyerek canları istedikleri zaman gelip gitmelerinden dolayı her iki takım sporcularımızı kulübümüzden gönderme kararı aldık.

 

Genç Erkek takımımızın sorunu antrenmanlarda gerekli konsantrasyon ve verimlilikte çalışmamasıydı. Buda Evlatlarımız ile aramızda sürtüşmelere neden olmaya başladı. Bunun sonucunda, uzun yıllardır formamızı teriyle ıslatan sporcumuz Batuhan CÖMERTOĞLU Tek Yıldız 59 SK na transfer oldu. Evladımızın gelişimini takip etmeye devam edecek olup oynayacağı basketboldan keyif almak için tribündeki yerimizide almaya devam edeceğiz. Kendisine yeni takımında sakatlıktan uzak başarılı bir sezon dileriz. Geriye kalan sporcularımızdan Selçuk başka bir ile taşınırken, Gürçağ da tek kalmış olmanın getirdiği konsantrasyon eksikliği sebebi ile bu sezon oynamama kararı aldı. Gökhan ve Batuhan TEKİNEL ilede biz yollarımızı ayırma kararı verdik.

Genç Kız takımımız ise bir çok kez konuşmamıza, söz vermelerine rağmen malesef ki canlarının istediği gibi davranmaları, vurdumduymazlıkları, haber vermeme huylarından vazgeçmemeleri ve nasıl olsa Turan coach bize kıyamaz düşüncesinde olmalarının değişmediğini gördük. Bu sebepten dolayıda uzun yıllar emek verdiğimiz sporcularımız ile yollarımızı ayırma kararı verdik. Sadece Yaren DEMİRBAŞ ın sezon başından beri hastalık dışında idman kaçırmamaya çalışması, kendini geliştirmek arzusunu kaybetmemesinden dolayı antrenmanlara devam etmesine izin verdik. Sporcularımıza kalan hayatlarında başarılar dileriz.Bir cevap yazın