Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar; Ülkemize ve Enerji Ailemize birlik ve beraberlik içinde, sağlıklı ve huzurlu nice bayramlar dileriz.

Tekirdağ Enerji Spor Kulübü

Başkanımızın Bayram Mesajı;

“Bayramlarımız, gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olduğundan, hepimiz için büyük anlamlar taşımakta olup, taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlanmalı, özelikle bu günlerde birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalı, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızı bu bayram günlerinde ziyaret etmeli, onlarla bayramın manevi huzur, sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşamalı ve paylaşmalıyız.
Dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, toplumsal birlikteliğin pekiştiği, saygı ve hoşgörünün egemen olduğu, iyilik ve güzelliklerin yoğun olarak yaşandığı bayramların, bu anlamda kıymetini iyi bilmeliyiz.
Bu duygu ve düşünceler içerisinde Ülkemizin ve Enerji Ailemizin Ramazan Bayramını kutluyor, sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice bayramlara erişmenizi diliyorum.”

Bu vesile ile, genel bir değerlendirme yapmak gerekirse;

Uzun bir sezonu geride bıraktık, hep birlikte yorulduk. Sezon boyunca bizlerden desteklerini esirgemeyen, maçlarımızda evlatlarımızı desteklemek adına tribünlerde yerlerini alan Ailemizin Fedakar ve Cefakar VELİLERİMİZE bir kez daha teşekkür ederim.

ÇOK DAHA GÜÇLÜ YOLA DEVAM EDİYORUZ,

Çalışmamızın karşılığını sporcularımızın gösterdikleri gelişimleri gördükçe fazlası ile aldığımızı düşünüyorum. Sezon başında yeni bir yapılanmaya giderek geçen 2 sene boyunca Türkiye Kadınlar Basketbol Liginde oynamanın getirdiği ağırlıktan dolayı Altyapı takımlarımızın ve sporcu sayımızın gereken seviyeye çıkarma konusunda geride kaldık. Bunda gerekli antrenör kadromuzun da oluşmaması başka bir etken oldu. 2016-2017 sezonunun başlaması ile gerek basketbol okullarımıza gereken ağırlığı vermemiz, gerekse de Murat MERT (öğretmenimizle) coach ve birlikte olduğu sporcuları bünyemize katmamızla birlikte, geçmişte olduğu gibi her kategoride (Genç Erkek hariç) takım çıkaracak duruma gelmemizi sağladı. Bununla birlikte Genç ve Yıldız Kız takımı sporcularımızı, Lüleburgaz Akademi Spor Kulübü ve İstanbul Basketbolun Yıldızları Spor Kulübü ile bir proje kapsamında bir araya getirerek Kırklareli ilinde 2 Şampiyonluk elde ettik ve Marmara Bölgesi Grup Maçlarına gitmeye hak kazandık.

ÇALIŞMAK, ÇALIŞMAK, ÇALIŞMAK,

Bu gelişmelerin eşiğinde yeni sezon gözümüzü kırpacağımız an kadar yakında. Takımlarımızı en iyi şekilde liglere hazırlamaya, çocuklarımızın gelişimini sürdürmeye devam etmek için biz çalışmaya, daha fazla çalışmaya yaz boyunca devam edeceğiz. Yeni sezon yepyeni heyecanlar ile bizleri beklemekte, Enerji Spor Kulübü olarak bizde siz değerli Velilerimizle birlikte bu heyecanı en güzel şekilde yaşamak için sabırsızlanıyoruz.
Saygılarımla,

Turan KAYA

Tekirdağ Enerji Spor KulübüBir Cevap Yazın