Yaz aylarında çocuklarınızın hem kişisel gelişimlerine destek vermek, hemde onlara eğlenceli bir ortamda Basketbolu sevdirmek adına çalışmalar yapıyoruz. Sizleri de Enerji Ailemizin bir parçası olarak görmek bizleri mutlu edecektir.

2009 yılında kurulan kulübümüz kısa zamanda Tekirdağ Basketbolunda önemli yerlere gelmeyi başarmış, bir nefes olmuştur. Geçen bu kısa zaman içinde Altyapı liglerine katılmanın dışında Kentimiz için ilkleri de yapmaya başlamıştır. İlk Türkiye Kadınlar Basketbol 2. liginde oynayan takım olmakla yetinmemiş ve yine bir ilki başararak TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL 1. Liginde yer almıştır.

Üst düzey liglerde oynamanın getirdiği bilgi birikim ve tecrübeyi Kız ve Erkek çocuklarımıza aktarmak en büyük isteğimiz. Basketbol Okulları ile başlayan dönemin ardından Çocuklarımızı lisanslı birer sporcu yapmak hedeflerimiz arasında yer almakta.

Yaz aylarında hafta içi günlerde Tekirdağ Anadolu Lisesi spor salonunda, Pazartesi-Çarşamba ve Cuma günleri yapılacak Basketbol okullarımız 12 Haziran da başlayacak Yaz dönemi 8 Eylül de sona erecektir.Bir Cevap Yazın