U11 – U12 – U13 ve Junior kategorilerinde Tekirdağ Altyapı liglerinde mücadele edecek olan Kulübümüz kız ve erkek takımlarının maçları başlıyor.

Pazartesi yapılan toplantı neticesinde salonlarda aksi bir durum bulunmadığı müddetçe 7 Nisan Cumartesi günü itibari ile maçlarımız başlayacak. Gerçekleşen kura çekimi ile grup maçları tek devre lig usülü ile oynanacak ve U13 kategorisinde ilk ikiye giren, U12-U11 ve Junior kategorilerinde ise ilk 4 e girecek takımlar final grubunda mücadele etmeye hak kazanacaklar. Kalan takımlar için ise geçen sezon olduğu gibi Gelişim Ligi düzenlenecek.

Önemli olanın evlatlarımızın kişiliklerinin, hayata bakış açılarının ve basketbollarının gelişmesi olduğunu düşünerek siz değerli Velilerimizden isteğimiz, ”skorbord da yazan rakamların önemli olmadığını, yenmenin de yenilmenin de sporun ruhunda olduğunu, önemli olanın evlatlarımızın o sahaya çıkma cesareti göstermiş olmaları ve sahada ortaya koydukları mücadele olduğunu unutmadan destek olmanız”.Bir cevap yazın