Sezon başında zorda olsa bir karar verdik.

Kararın zorluğu,  13 sezondur aralıksız hemen hemen her kategoride Kız takımları çıkaran ve Kentimizi gruplarda başarı ile temsil eden. Bununla da yetinmeyerek TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL Liglerinde mücadele eden ve Kentimizi en yüksek yerlerde temsil eden Kulübümüz adına bu sezon altyapı liglerine katılmamak dan geliyordu.

Ve bu karar doğrultusunda Yıldız Kız ve Genç Kız takımı sporcularımızı Lüleburgaz Akademi SK adına oynatmayı planladık. Onlarda küçük bedenlerinde kocaman yüreklerini ortaya koydular. Yaklaşık 15 gündür sürekli Burgaz a gidip gelerek maçlarını oynadılar. Ailemizi en güzel şekilde temsil ettiler, ve sonunda hayatlarımıza bir MUTLULUK daha katarak ŞAMPİYON oldular. Şimdi sırada 8 MArt da Edirnede yapılacak Yıldız KIz ve 27 Mart da Düzce de yapılacak olan Genç Kız Marmara Bölge Şampiyonlarında boy göstermek olacak. Karşılaşmalarda sahaya çıkan, emek harcayan, terini akıtan, mücadele eden tüm kızlarımızı gönülden tebrik eder, alınlarından öperiz.

Kardeş Kulübümüz Lüleburgaz Akademi SK ailesini, oyuncularını ve teknik ekibini tebirk eder, Bölge Şampiyonlarında başarılar dileriz.Bir cevap yazın