Tam 9 yıl önce 29 Ekim 2009 günü verdiğimiz dilekçemiz ile kulübümüzün kurulması için işlemlerimizi başlattık ve Kasım ın ilk haftasında resmen Tekirdağ Enerji Spor Kulübü olarak faaliyetlerimize başladık. Kuruluş esnasından başlayarak bugüne kadar yönetim ve denetim kurullarımızda görev yapan, bizlerden desteklerini esirgemeyen Enerji Ailemizin her bir üyesine tek tek teşekkür ederiz.

Tam 9 yılı geride bıraktık. Bu 9 yılı geride bırakırken her bir adımımızda da iz bırakmaya çalıştık. Önceliğimiz Evlatlarımızın iyi yetişmesinde velilerimize destek olmak, evlatlarımızın hayatlarında bir nefes olmaktı. Bunu da elimizden geldiğince en iyi şekilde yerine getirmek için her yeni doğan güneş gibi her gün ilk günkü gibi çalışmaya devam ediyoruz.

Vizyon sahibi olmaya çalıştık, üstümüze düşen Misyonumuzu doğru şekilde ilerletmek için. Ve güzel Kentimiz için bir ilki gerçekleştirerek Türkiye Kadınlar Basketbol Liginde yer aldık. Yabancı ülkelerden transferlerimiz oldu. Kentimiz ileri gelenlerinden biraz destek bulabilseydik hala bu ligin bir parçası olmaya devam edebilirdik. Fakat bunu Kentimize çok gördüler. Bugün Altyapı liglerinde  her kategoride takım çıkaracak bir yapıya sahibiz ve küçük ama emin adımlarla Kulüp hayatımıza devam ediyoruz.

Bizlere güvenerek en değerli hazinelerini evlatlarını teslim eden, her platformda bizlerin yanında olan, maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Değerli Velilerimize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.Bir cevap yazın