Hakkımızda

Tekirdağ Enerji Spor Kulübü, 29 Ekim 2009 tarihinden bu yana çocuklarımızın ve gençlerimizin fikren ve bedenen üstün özelliklerle donatılması için sportif faaliyetlerini aralıksız sürdürerek, çeşitli branşlarda Türk sporuna hizmet vermektedir.

Kulübümüz, basketbol branşında Türkiye Kadınlar Basketbol Liglerinde mücadele etmenin yanı sıra, altyapı liglerine Kızlarda 4 ve Erkeklerde 6 kategori ile katılım sağlamakta, Basketbol Okulları ve Basketbol Gelişim Kampları düzenleyerek, şehirde sporun nabzını tutmaktadır.

Söz konusu Takımlarımızda ve Basketbol Okullarında, branşlarında deneyim sahibi antrenörlerimiz görev almakta ve çeşitli lig ve kategorilerde mücadele eden takımlarımıza oyuncular yetiştirmektedirler

ORTAK MİSYONUMUZ

İnsana ve Kente Hizmet”  

Tekirdağ Enerji Spor Kulübü, bilgi ve birikimlerini tüm insanlık yararına kullanan, topluma yararlı, evrensel değerler ışığında, modern, yaratıcı ve pozitif düşünen, katılımcı, üretken ve yarattığı değerlerle ülkesini tüm dünyada temsil eden üstün nitelikli bireyler yetiştirmek, üretimini toplum yararına sunarak bölgesel ve ulusal alanda gelişme ve sürdürülebilir kalkınmaya katkı sağlamaktadır.

Tekirdağ Enerji Spor Kulübü, kentimize ve kentimizdeki gençlere hizmet etmenin yanı sıra ulusal platformda da sportif başarıları ile kentimizi başarı ile tanıtmaktadır.

2015-2016 sezonunda Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde, 2014-2015 sezonunda Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Liginde mücadelesini başarı ile sürdürmüş olan kulübümüz, önceki sezonların bilgi ve birikiminin üstüne koyarak kentimizi en iyi şekilde temsil etmektedir.

bizimle iletişime geçin

Bizimle istediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.